Betclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN za obstawienie meczy

Każdy z graczy typujących tenis może liczyć na najnowszą promocją bukmachera Betclic, czyli „Misja tenis”. Za typowanie tej dyscypliny można otrzymać nawet 40 PLN.

40 PLN od Betclic na mecze tenisowe. Bonus dla graczy

40 PLN od Betclic na mecze tenisowe. Bonus dla graczy

A śmiało trzeba powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawe konfrontacje, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonując potyczek Ostapenko vs Świątek, Karacjew vs Hurkacz, Kerber vs Tomlajnovic.

Użytkownik, który chce liczyć na extra premię o wartości 40 PLN obowiązkowo musi dołączyć do promocji „Misja tenis”, która jest aktywna wyłącznie do 17 października do godziny 23:59. Chcąc wziąć udział obowiązkowo trzeba dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Bonus do 40 PLN za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „Misja tenis” jest zagranie kuponu AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowego, na którym to muszą znajdować się same mecze tenisa. Kurs łączny nie może być mniejszy niż 3.00, zaś stawka minimalna to 20 PLN.

Kod promocyjny w SUperbet

Gracz, którego minimum dwa kupony okazały się wygrane to oprócz wygranej gotówki będzie mógł liczyć na dodatkową kasę. Bowiem na konto użytkownika trafi 40 PLN. Betclic logowanie ułatwia graczom uzyskanie dodatkowych bonusów i promocji z kodem promocyjnym „KOD550”.

Jaki jest nowy kod promocyjny w Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny pod warunkiem pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki, która może wynieść maksymalnie 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button