Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS. Do 1229 złotych na start.

Limitowana ofertę promocyjną graczom przygotował już na sam początek legalny bukmacher STS. Typerzy już na sam początek mogę otrzymać łączny bonus o wartości 1220 złotych. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego, a znajduje się on poniżej w artykule.

Warto jest mieć na uwadze, że gracze obecnie mogą jedynie obstawiać mecze w internecie. Przyczyna tego jest bardzo prosta. Wynika one z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne z powodu korona wirusa.

Podstawowe czynność tej oferty jest to wejście na stronę www.STS.pl i dokonanie rejestracji konta. Warto jest mieć na uwadze, że ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu nikomu, ponieważ trzeba podać tam wyłącznie swoje podstawowe dane.

Bonus za rejestrację bez wpłaty własnej od STS:

Każdy nowy użytkownik, który spełni dwa warunki:

  • dokona założenia konta www.STS.pl
  • wpisze hasło promocyjne BETONLINE w formularzu rejestracyjnym

Otrzyma w zamian darmowe środki i to bez żadnej wpłaty. Do gracza trafi bonus o wartości 29 złotych. Te środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

Darmowy bonus za wpłatę do 1200 w STS:

Na premię nawet do 1200 złotych może liczyć ten użytkownik, który dokona rejestracji konta, ponieważ bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w kwocie 800 złotych. Taką samą wartość typer otrzyma, ale w formie środków bonusowych. To sprawi, że gracz łącznie będzie posiadał 1600 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Środki znajdą się na koncie gracza automatycznie po tym jak zostaną one zaksięgowane przez bukmacher STS.

Poker online w Polsce. Betganes w STS.

Oprócz zakładów bukmacher STS oferuje graczom legalne gry w karty, jak chociażby poker online, wojnę oraz bakarat.

Użytkownicy w wyżej wymienione gry mogą w dodatku za prawdziwa gotówkę przez cały dzień i noc.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button