Bonus na sporty wirtualne od Fortuny. 10 PLN dla każdego gracza.

Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher Fortuna na zakłady ze sportów wirtualnych. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby otrzymać darmowe środki do obstawiania meczy.

Darmowy bonus od bukmachera w Polsce

Darmowy bonus od bukmachera w Polsce

Nie da się ukryć, ze przez Korona wirus obstawienie meczy jest bardzo ciężkie, ponieważ jak dobrze wiadomo praktycznie każda dyscyplina spotu obecnie jest zawieszona. Skutkiem tego jest to, że oferty bukmacherów są ubogie.

Doprowadziło to do tego, że typowanie sportów wirtualnych stało się bardziej popularne. Przede wszystkim temu, że oferta jest dostępna przez cały dzień i noc. Temu gracze cały czas mogą obstawiać zakłady z piłki nożna, żużla, wyścigów samochodowych czy też gonit psów oraz koni.

Kolejny plus sportów wirtualnych to niewątpliwie fakt, że w stosunkowo szybkim czasie można zarobić sporo pieniędzy. Na przykład mecze piłki nożnej trwają zdecydowanie krócej niż ma to miejsce w prawdziwy pojedynku.

W związku z tym bukmacher Fortuna online przygotował specjalną promocję graczom – „Wirtualny Bezpiecznik”, w której to grace mogą otrzymać darmowy bonus. A ta akcja dostępna jest graczom w dniach od 3 kwietnia do 5 kwietnia do godz. 23:59.

Sporty wirtualne. Darmowy bonus.

W ramach oferty promocyjnej „Wirtualny Bezpiecznik” bukmacher Fortuna kwalifikuje kupony: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, których to stawka musi wynieść nie mniej niż 10 PLN.

Należy mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy ze sportów wirtualnych, tj. piłka nożna, tenis, żużel, wyścigi samochodowe oraz gonitwy psów i koni.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

Użytkownik, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie bonus o wartości 10 PLN i to niezależenie od momentu rozliczenia zakładu.

Bonus bez depozytu od Fortuny:

Bukmacher Fortuna online oferuje każdemu graczowi już na sam początek darmowy bonus o wartości 20 PLN i to bez wpłaty własnej.

Poza tym w skład pakietu powitalnego wchodzi jeszcze premia za depozyt do 1000 PLN oraz Cashback na pierwszy zakład, aż do 115 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne w momencie, kiedy to typer wpisze hasło promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Nadmienić trzeba fakt, że obecnie obstawiać mecze wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, ze punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button