Bonus za dokonanie wpłaty do 300 złotych dla każdego gracz od bukmacher LvBet

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus dla graczy za dokonanie depozyt. Każdy gracz może otrzymać darmowe 300 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnego depozytu.

Darmowy bonus na sporty wirtualne

Darmowy bonus na sporty wirtualne

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja „Bonus do 300 PLN na sporty wirtualne” dostępna jest graczom w dniach od 4 lutego od godz. 00:00 do 9 lutego do godziny 23:59. Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Wystarczy jedynie dokonać wpłaty minimalnej w wysokości 20 złotych, aby otrzymać darmowe środki. Bukmacher LvBet przyznaje bonus w wysokości 50% dokonanego depozytu. Maksymalnie każda osoba może otrzymać nawet 300 złotych. Taka kwota znajdzie się na koncie użytkownika pod warunkiem, że jego depozyt wyniesie nie mniej niż 600 złotych.

betclic bonus na euro 2020
Legalny bukmacher Betclic bonus na Euro 2020

Środki znajdą się na koncie automatycznie po tym jak wpłata zostanie zaksięgowana przez bukmachera LvBet. Jednak trzeba mieć na uwadze, że te środki będą do wykorzystania jedynie na zakłady z oferty sportów wirtualnych. Gracze mogą tam typować chociażby piłkę nożna, tenis oraz wyścigi.

Jednak jedynie pierwsza wpłata dokonana przez użytkownika w czasie tej akcji jest objęta promocją.

Bonus bez depozytu od legalnego bukmachera LvBet

Premia w wysokości 20 złotych trafi na konto każdego gracza, który dokona rejestracji konta online u bukmachera LvBet, a dodatkowo wyśle emiala z prośbą o otrzymanie środków.

Kolejne środki bonusowe znajdą się na koncie gracza po tym jak dokonają oni depozytu. Promocją objęte są dwie pierwsze wpłaty, za każdą z nich można otrzymać do 1000 złotych i 500 złotych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button