Co oferuje bukmacher Superbet. Przegląd oferty.

Bukmacher Superbet jest jednym z najnowszych legalnych buków dostępnym na polskim rynku. Nie jest niczym zaskakującym stwierdzenie, że konkurencja dla nowych bukmacherów w Polsce jest bardzo wysoka, z uwagi na dobrą ofertę innych firm. Jeżeli chce się zaistnieć na tym rynku, to bez wątpienia trzeba wykazać się czym, czego innym brakuje lub zaproponować coś bardzo innowacyjnego. Kluczem do sukcesu może być również łatwiejszy dostęp do poszczególnych funkcji, jak na przykład oglądanie wydarzeń sportowych w aplikacji mobilnej bukmachera.

Superbet jest popularny z kilku względów. Po pierwsze bardzo często organizuje on promocję dla nowych graczy, gdzie na start osoba rozpoczynająca przygodę z danym bukmacherem może postawić jakiś zakład po znacznie wyższym kursie niż jest normalnie wystawiony. Jest to jednak akcja cykliczna, która uzależniona jest od aktualnie planowanych wydarzeń sportowych. Na tego typu promocję możemy liczyć przy szczególnie ważnych meczach, jak np. finał LM, czy El Clasico. Oczywiście taki bonus superbet dla nowych wiąże się z koniecznością obrotu przyznaną kwotą, jednak mimo wszystko jest to oferta bardzo atrakcyjna dla graczy. Ponadto każdy kto się już skusi na założenie konta u bukmachera Superbet, naprawdę się nie rozczaruje. Znaleźć można tam bardzo szeroką ofertę, na dużą ilość zdarzeń, w zasadzie ze wszystkich dyscyplin sportu. Jest to niewątpliwie aspekt bardzo pożądany przez graczy. Ważne są również kursy oferowane przez danego buka i w tym aspekcie Superbet również nie odstaje, oferując naprawdę przyzwoite kursy na poszczególne zdarzenia.

Największą ilość graczy do bukmachera Superbet przyciąga chyba jednak promocja w postaci Super Spin. Polega ona na tym, że każdy gracz może codziennie jeden raz zakręcić kołem, z którego wylosować może różnego rodzaju bonusy. Może to być jedynie 5 zł, ale możemy również wylosować bonus 50 za 50 (czyli przy wpłacie 50 zł na depozyt, otrzymamy drugie 50 zł na konto bonusowe), a nawet trafić jackpota, który opiewa na bardzo wysokie kursy. Oczywiście jak to przy bonusach bywa, wszystko podlega stosownemu obrotowi, jednakże mimo wszystko z uwagi na fakt, że niczym nie ryzykujemy jest to naprawdę fajną opcja dla graczy. 

Bardzo ciekawa jest także promocja Super Game. Polega ona na tym, że bukmacher cyklicznie wybiera jedno spotkanie, a użytkownicy bez żadnego wkładu finansowego mogą wytypować przebieg spotkania. To bukmacher decyduje co muszą wytypować chętni do udziału w promocji, jednakże najczęściej sprowadza się to do wytypowania zwycięzcy meczu i ilości bramek które padną w spotkaniu. Z racji iż typy dotyczące danego spotkania muszą być zawsze cztery, to konieczne jest wskazanie innych typów jak np. ilość rzutów rożnych, ilość kartek, ilość spalonych czy ilość fauli w meczu. Na każdy Super Game przypada pula nagród wynosząca 50 000 zł do podziału. Aby móc wygrać nie trzeba mieć 100% skuteczności, ponieważ już przy 50% skuteczności bierzemy udział w podziale stosownej kwoty. Jest to kolejna z promocji, na której gracz może jedynie zyskać, nie ryzykując przy tym ani złotówki ze swojego budżetu.

Bukmacher Superbet może pochwalić się również bardzo dobrą aplikacją mobilną. Jest ona przejrzysta, łatwa w obsłudze, dzięki czemu każdy zainteresowany może bez problemu z niej korzystać. Ponadto aplikacja umożliwia oglądanie określonych wydarzeń sportowych, w konsekwencji czego możemy na żywo śledzić losy naszego kuponu oglądając dany mecz na bieżąco. Superbet jest bukmacherem, u którego w zasadzie każdy gracz znajdzie coś dla siebie i powinien być z tego zadowolony. Ilość potencjalnych możliwości zdobycia darmowego bonusu jest naprawdę wysoka, co też wpływa na chęć korzystania z usług tego buka. Trzeba przyznać, że Superbet bardzo dobrze poradził sobie z zadaniem przed jakim stanął i w dobry sposób wdrożył się w polski rynek bukmacherski, zyskując już na starcie pokaźną liczbę swoich sympatyków. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czym jeszcze jest w stanie nas zaskoczyć ten buk.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button