Co weekend 75 PLN za obstawienie meczy od eWinner

Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z piłki nożnej. Co weekend na konto każdego użytkownika może trafić nawet 75 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Gwarantowane bonusy od eWinner za obstawienie meczy

Gwarantowane bonusy od eWinner za obstawienie meczy

Już podczas najbliższego weekendu czekają nas bardzo ciekawe mecze, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących starć, gdyż zostaną rozegrane mecze w czołowych ligach europejskich, jak Bundeslidze, Serie A, LaLidze, czy też PKO Ekstraklasie.

Dodatkowo każdy z graczy ma prawo skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Futbol totalny. Freebety na graczy”, a jest ona aktywna wyłącznie w następujące dni w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Typery, który chce liczyć na freebety w wspomnianej ofercie musi koniecznie do tej akcji się zapisać na stronie www.eWinner.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu!

Freebety za obstawienie meczy w eWinner:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, który to koniecznie musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej, które mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek
  • kurs zakładu nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu wynosić musi równo 49 PLN
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2022 bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2022 bez depozytu

Typerzy, którzy zagrali zakłady spełniające powyższe warunki promocji mogą liczyć na dodatkową kasę. A mianowicie na ich konto trafi freebet o wartości 25 PLN. Łącznie co weekend na konto każdego typera może trafić 75 PLN. I to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu nowemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na ekstra bonusy.

Już na sam start pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem do 110 PLN, zaś po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik otrzyma jej premię do 500 PLN.

Lecz powyższy pakiet powitalny będzie aktywny użytkownikom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button