Darmowa gotówka na weekend u bukmachera STS

Bukmacher STS przedłuża „Black Friday”, ponieważ dostępny jest on u wspomnianego operatora przez cały weekend. I aż o niedzielnego wieczoru wszyscy typerzy mają okazję do zdobycia premia w wysokości nawet 200 PLN.

Czarny Piątek u bukmacherów 2020. Bonus do 200 PLN od STS

Czarny Piątek u bukmacherów 2020. Bonus do 200 PLN od STS

Warunki oferty „200 PLN na Black Friday” są bardzo proste. Wystarczy dokonać wpłaty i zagrać dowolny zakład, aby został przyznany onus dla graczy.

Należy mieć na uwadze, że do tej akcji koniecznie trzeba się zarejestrować. Przed kliknięcie przycisku „Weź udział” znajdującego się na stronie www.STS.pl.

Obstawiaj i odbierz premię do 200 PLN:

Należy wmieć na uwadze, że trzeba następnie dokonać depozytu w wysokości 100 PLN i zagrać dowolny kupon, na których mogą znajdować się zdarzenia z całej oferty, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Jednak trzeba wiedzieć, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka wynosić musi minimum 50 PLN.

betclic bonus na euro 2020
Legalny bukmacher Betclic bonus na Euro 2020

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma bonus od bukmachera STS, Maksymalna kwota, na jaką może liczyć każdy typer to nawet 200 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej na zakłady bukmacherskie 2020:

Polski bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać extra środki nawet do 1229 PLN.

W skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • pewne 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Bonus będą aktywne wszystkim graczom pod jedynym warunkiem, iż gracz wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button