Darmowe bonusy za obstawienie meczy u bukmachera STS

Czas na kolejne spotkania w ramach eliminacji do europejskich pucharów. Z tej okazji legalny bukmacher STS online oferuje graczom specjalne bonusy za obstawienie meczy, gdzie można wygrać nawet 100 PLN.

Bonus od STS na mecze eliminacyjne.

Bonus od STS na mecze eliminacyjne.

W dodatku podczas najbliższych dni będziemy mogli oglądać występy naszych zespołów, ponieważ zostaną rozegrane takie konfrontacje, jak m.in. Legia Warszawa vs Slavia Praga oraz Gent vs Raków Częstochowa.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje akcję promocyjną „Ekstra kasa na puchary”, a jest ona aktywna wyłącznie do 26 sierpnia do godziny 23:59. Jednak chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO, na którym to musi znajdować się minimum jeden zakład, który będzie pochodził z oferty na kwalifikacje do europejskich pucharów: Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Kod promocyjny w SUperbet

Jeśli zagrany kupon przez gracza okaże się wygrany to super. Bowiem wówczas na konto typera oprócz wygranej gotówki trafi premia w wysokości równowartości stawki do 100 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje na sam start limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej oraz premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest dodać, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button