Fortuna rozdaje bonusy za obstawienie meczy. Pula nagród 20 000 PLN

Po blisko dwóch tygodniach przerwy wracamy z rozgrywkami ligowymi. Już podczas najbliższego weekendu czekają nas mecze w ramach 27 kolejki PKO Ekstraklasy. A z tej okazji każdy z graczy ma prawo wygrać nawet 20 000 PLN w promocji bukmachera eFortuna, czyli „Ekspert +”.

Bonusy za obstawienie meczy od Fortuny.

Bonusy za obstawienie meczy od Fortuny.

Niewątpliwie bardzo ciekawych konfrontacji w najbliższym czasie nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku emocjonujących potyczek, jak m.in. Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, Wisła Kraków – Piast Gliwice, Śląsk Wrocław – Lech Poznań.

Natomiast każdy z typerów ma prawo walczyć w promocji „Ekspert +” o darmową gotówkę, a pula nagród wynosi 20 000 PLN. Wspomniana akcja jest aktywna typerom wyłącznie do 1 kwietnia do godziny 18:00 i dostępna u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl.

20 000 PLN dla typerów PKO Ekstraklasy

Warunki promocji „Ekspert +” są niezwykle proste u czytelne. Bukmacher eFortuna online wymaga od gracy zagrania kuponu wielozdarzneiowego, tzw. AKO za minimum 5 PLN, na którym to muszą znajdować się wyłącznie następujące mecze:

  • Stal Mielec – Cracovia
  • Śląsk – Lech
  • Warta – Raków
  • Łęczna – Pogoń
  • Legia – Lechia
  • Nieciecza – Radom
  • Jagiellonia – Zagłębie Lubin
  • Wisła Kraków – Piast Gliwice
  • Wisła Płock – Górnik Zabrze

Na każde z powyższych konfrontacji gracz koniecznie musi oddać typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis). Lecz dodatkowo na uwadze trzeba mieć to, iż muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej.

Kod promocyjny w Fuksiarz

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe mecze to oczywiście oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na kolejne środki. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to typerzy będą mogli liczyć na darmowe środki.

Wystarczy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać 20 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem do 600 PLN.

A w dodatku to nie wszystko. Bowiem za drugą wpłatę użytkownik otrzyma premię jej równowartości, aż do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button