Gwarantowane 90 PLN za obstawienie meczy od STS

Czas na mecze w ramach IV kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. W dodatku każdy z użytkowników może liczyć na dodatkową kasę za obstawienie meczy. Na konto każdego z typerów może trafić nawet 90 PLN.

Obstaw i odbierz 90 PLN w STS

Obstaw i odbierz 90 PLN w STS

A nie da się ukryć, że przez nami emocjonujące potyczki, ponieważ dojdzie do takich konfrontacji, jak Liverpool vs Atletico Madryt, Lipsk vs PSG, Monaco vs PSV, czy też Legia Warszawa vs Napoli.

Każdy z użytkowników może z tej okazji skorzystać z promocji „Obstaw i odbierz 90 PLN”, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 2 do 4 listopada do godziny 23:59. Lecz użytkownik, który chce skorzystać z tej promocji koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Pewne bonusy na europejskie puchary:

Promocja „Obstaw i odbierz 90 PLN” polega na zagraniu kuponu pojedynczego lub wielozdarzeniowego, który to będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z oferty LIVE z europejskich pucharów
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.85
  • stawka minimalna zakładu to 50 PLN
Kod promocyjny w SUperbet

Wszyscy użytkownikowi w każdy dzień trwania tej promocji mogą otrzymać bonus o wartości 30 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone. Łącznie na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 90 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to każdy z graczy może liczyć na najnowszy pakiet powitalny, w której to można liczyć na:

  • bonus bez depozytu o wartości 29 PLN
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, że użytkownik wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest trzeba, już jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button