Gwarantowane 90 PLN za obstawienie meczy w eWinner

Specjalną ofertą wszystkim graczom na europejskie puchary przygotował bukmacher eWinner. Typerzy mogą liczyć na ekstra środki za typowanie pojedynków europejskich pucharów w postaci freebetów.

Bonusy na europejskie puchary w eWinner. 90 PLN dla graczy

Bonusy na europejskie puchary w eWinner. 90 PLN dla graczy

A trzeba powiedzieć, że ciekawych meczy w najbliższych dniach nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku emocjonujących potyczek, w których to emocji nie powinno brakować. A przed nami takie mecz,e jak m.in. Napoli – Barcelona, Villarreal – Juventus, Benfica – Ajax, Chelsea – Lille, czy też Rangers – Dortmund.

Natomiast na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher www.eWinner.pl, który w swojej ofercie posiada akcję „90 PLN freebet na Europejskie Puchary”, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 22 do 24 lutego do godziny 23:59.

Gwarantowane freebety za obstawianie meczy:

Bukmacher eWinner w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszcza kupony AKO o kursie łącznym nie mniejszym niż 2.50. Istotne jest to, aby stawka zakładu wynosiła równo 59 PLN.

Jednak trzeba mieć na uwadze, ze mogą na nim znajdować się wyłącznie zdarzenia z europejskich pucharów, tj. Ligi Mistrzów, Europy lub Konferencji.

Bonus do 500 PLN dostępne na www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny –> BETONLINE

Za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet o wartości 30 PLN. Pamiętaj! Na darmowy bonus można liczyć KAŻDEGO DNIA trwania tej promocji. To sprawia, że można otrzymać nawet 90 PLN. W eWinner rejestracja z kodem bonusowym BETONLINE to proces szybki i bezproblemowy.

Kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi specjalny bonus powitalny, w którym to można liczyć na sam start na:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premię równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button