Jak otrzymać do 100 PLN od STS?

W związku z spotkaniami meczów eliminacji do Mistrzostw Świata legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim swoim aktywnym graczom. Na konto każdego użytkownika może trafić nawet 100 PLN za przegrane zakłady.

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie meczy od STS

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie meczy od STS

A ciekawych konfrontacji w najbliższych dniach na pewno nie będzie brakować związanych z Mistrzostwami Świata 2022 w piłce nożnej. A w szczególności w strefie europejskiej, gdzie czekają nas potyczki barażowe o Mundial.

Na tą okazję legalny bukmacher STS online oferuje graczom specjalną akcję promocyjną „Cashback do 100 PLN”. Lecz trzeba mieć na uwadze, że ta akcja składa się z dwóch etapów, które są aktywne wyłącznie w następujące dni:

  • Etap I: 23.03.2022 r. – 25.03.2022 r.
  • Etap II: 26.03.2022 r – 29.03.2022 r.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

100 PLN za obstawienie meczy

Bukmacher STS w promocji „Cashback do 100 PLN” kwalifikuje wyłącznie zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe. Lecz wymagane od użytkownika jest to, iż OBOWIĄZKOWO na zakładzie musi znajdować się min. 1 zdarzenie dot. meczów eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej lub meczu towarzyskiego reprezentacji narodowych w piłce nożnej.

Kod promocyjny w Fuksiarz

Dodatkowo kurs tego typu nie może być mniejszy niż 1.50 i pochodzić ono musi z oferty przedmeczowej.

W przypadku wygranego kuponu cała kasa trafi na konto gracza. Natomiast, jeśli faworyci Cię zawiedli bukmacher STS PL online dokona zwrotu 10% stawki za KAŻDY przegrany zakład. Podczas każdego z etapów na konto gracza może trafić nawet 50 PLN w formie bonusu.

Nowy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to na sam start można otrzymać darmowe środki w postaci:

  • bonusu o wartości 29 PLN za założenie konta i to bez wpłaty
  • premii równowartości dokonanej wpłaty, aż do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button