Kody promocyjne – na co mogą liczyć klienci najpopularniejszych bukmacherów?

Finanse to ważny dla Ciebie temat? Marzy Ci się to, by w końcu zacząć zarabiać lepsze pieniądze niż do tej pory? W takim położeniu warto zdecydować się na profesjonalne podmioty hazardowe, które oferują świetne bonusy na start. Aby je aktywować, trzeba m.in. wpisać właściwe kody promocyjne. Dzisiaj dowiesz się, jaka jest ich treść i co można potem dzięki nim uzyskać…

Kody promocyjne w Betfan

Analizujesz, czy warto wybrać bukmachera Betfan? To byłby znakomity ruch. Naszym zdaniem, nie ma zatem sensu się wahać. Warto zaznaczyć, że rejestracja w tym bukmacherze online jest nie tylko legalna, ale także w 100% bezpieczna. Wszystko odbywa się bardzo szybko. Ogólnie cały proces jest intuicyjny. W czasie zakładania konta należy podać kilka danych na swój temat. Chodzi m.in. o imię, nazwisko, czy aktualny adres zamieszkania itp. Warto także wspomnieć o jednej rzeczy. Na stronie internetowej https://sport.betfan.pl/betfan-kod-promocyjny/ jest wyszczególniony kod promocyjny. Jeśli wpiszesz „SPORTBETFAN” w czasie zakładania konta, to potem będziesz mógł skorzystać z rozmaitych bonusów.

Chodzi np. o cashback do 600 PLN. Trzeba jednak nie tylko wykonać te proste zadania. Liczy się także wpłacenie pierwszego depozytu. Inne warte odnotowania bonusy to zakład bez ryzyka (70 PLN) oraz podwojenie kolejnej wpłaty (jeśli ją wykonasz, to zgarniesz 100% do 1000 PLN). Co ważne, depozyty możesz realizować np. przy użyciu własnego konta bankowego. Poza tym do Twojej dyspozycji są karty kredytowe, Blik, czy kody Paysafecard itd.

Co wpisać w czasie rejestracji w STS?

Zamierzasz w niedługim okresie zdecydować się na bukmachera STS? W takim razie warto poznać kod promocyjny, dzięki któremu zainkasujesz po prostu nieco więcej gotówki. Oferowany jest m.in. bonus bez depozytu. Na pewno teraz interesuje Cię to, jakie kroki podjąć, by można było skorzystać z tej promocji, prawda? Trzeba na pewno posiadać konto. W czasie jego zakładania warto zaś wpisać kod promocyjny. Jego treść to „BETONLINE”. Jeśli to zrobisz, to potem zainkasujesz 29 PLN.

Co jeszcze jest na co dzień oferowane przez tego bardzo popularnego bukmachera? Jeśli zdecydujesz się na zrealizowanie pierwszego depozytu, to zainkasujesz 100% do 1200 PLN. Gdybyś zatem chciał w całości skorzystać z tego bonusu, to będziesz mieć 2400 PLN na swoim koncie. A z taką kasą gra się o wiele łatwiej.

Jak zdobyć główny bonus oferowany przez Betclic?

Okazuje się, że ta firma hazardowa także ma coraz więcej Klientów. Wszystko dlatego, że możesz liczyć na świetny bonus na start. Co konkretnie jest oferowane? To cashback. Jakie kroki trzeba tutaj wykonać w celu zgarnięcia tej oferty? Na pewno musisz założyć konto. Tutaj warto się zaś na chwilę zatrzymać. W czasie realizowania tego zadania musisz wpisać odpowiedni kod promocyjny. Jest to zaś „KOD550”. Dzięki temu otworzysz sobie drzwi do bardzo hojnej promocji. Następnie trzeba jeszcze wykonać depozyt. Maksymalna opcja to cashback do 550 PLN. Jest ona zaś zależna od Twojej wpłaty.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button