Legalny bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom przygotował bukmacher Betclic Polska, gdzie można liczyć na pewne 40 PLN za typowanie starć. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby liczyć na zwrot całej stawki.

Pewny zakład w Betclic

Pewny zakład w Betclic

Śmiało trzeba powiedzieć, że przed nami dosyć ciekawe potyczki, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych konfrontacji, a przed nami takie rywalizacje, jak Real Madryt vs Inter Mediolan, Bayern Monachium vs Barcelona, Napoli vs Leicester oraz Legia Warszawa vs Spartak Moskwa.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana akcja jest aktywna typerom wyłącznie do godziny 23:59.

40 PLN za typowanie meczy

Zadaniem graczy w ramach promocji „Pewny zakład” jest zagranie kuponu AKO, na którym musi znajdować się minimum pięć zdarzeń. Wszystkie typy koniecznie muszą pochodzić z rozgrywek pucharowych. Trzeba mieć na uwadze, ze minimalna ilość kuponów na zakładzie to pięć, a kurs łączny nie może wynosić mniej niż 4.00.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2021 bez depozytu

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast w przypadku jednej pomyłki typer będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki.

Jaki jest kod promocyjny w Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online na start oferują pierwszy bezpieczny kupon. Cashback będzie aktywny typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to użytkownik w żadnym wypadku nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button