Misja Tenis – bonus online od bukmachera Betclic

Typujesz tenis? Jeśli tak, to warto jest wiedzieć o promocji bukmachera Betclic Polska. Typerzy w ramach akcji „Misja tenis” mogą liczyć na dodatkowe środki poza wygraną gotówką. Na konto każdego typera może trafić nawet 40 PLN.

Misja Tenis w Betclic. Bonus 40 PLN

Misja Tenis w Betclic. Bonus 40 PLN

Pomimo, że mamy listopad to obecnie są rozgrywane turnieje chociażby w Paryżu, Eckental, czy Parmie. Gracze, którzy będą regularnie typować mecz tenisowe to mogą liczyć na extra premie o wartości 40 PLN.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.Betclic.pl. A wspomniana oferta dostępna jest graczom do 8 listopada do godziny 23:59.

Extra 40 PLN dla typerów tenisa:

Bukmacher Betclic w ramach oferty promocyjnej „Misja tenis” dopuszcza wyłącznie kupony wielozdrzeniowe zawarte za minimum 20 PLN, na których mogą znajdować się same zdarzenia z tenisa.

Gracz może typować wszystkie mecze tenisowe, jakie bukmacher Betclic Polska posiada w swojej ofercie. W dodatku mogą one być z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Jednak trzeba jednak pamiętać, że kurs całkowity nie może być mniejszy niż 3.00, zaś stawka nie może wynosić mniej niż 20 PLN.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

Typer, którego co najmniej dwa kupony spełniają powyższe warunki i zostały rozliczone, jako wygrane to dodatkowo gracz otrzyma exrta 40 PLN.

Bonus do 550 PLN na start w Betclic

Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom specjalny bonus powitalny w postaci bezpiecznego zakładu. Jeśli chcesz skorzystać z Cashbacka koniecznie musisz wpisać hasło promocyjne ->>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jak pierwszy kupon okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button