Najnowszy kod promocyjny u bukmachera eWinner

Legalny bukmacher eWinner oferuje każdemu graczowi każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na łączną premię o wartości nawet 610 PLN.

Bonus powitalny do 610 PLN u bukmachera eWinner

Bonus powitalny do 610 PLN u bukmachera eWinner

Na samym wstępie warto jest dodać, że jest w skład pakietu powitalnego wchodzą zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały proces rejestracyjny potrwa zaledwie kilka chwil gdyż wystarczy podać imię i nazwisko.

Nowy kod promocyjny u bukmachera eWinner:

Istotne w tym wszystkim jest to, aby koniecznie wpisać kod promocyjny ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. W eWinner rejestracja jest bardzo szybka i bezproblemowa.

Następnie pozostaje graczowi już dokonanie dokonanie depozytu i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty promocją.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2021 bez depozytu

Jeśli, zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot 10% stawki, aż do 110 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu każdy z graczy może liczyć na premię równowartości jej wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button