Pewny zakład na sporty wirtualne w STS. Zwrot 100% stawki.

Zakłady bukmacherskie STS online w swoje ofercie posiadają bardzo ciekawy bonus już na sam początek, a mianowicie „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. Za przegrany zakład, każdy typer może liczyć na zwrot całej stawki.

Pewny zakład na sporty wirtualne

Pewny zakład na sporty wirtualne

Nie da się ukryć, że na przestrzeni ostatnich tygodni sporą popularnością cieszą się sporty wirtualne. Główna przyczyna tego jest z pewnością taka, że oferty bukmacherów nie są zbyt bogate, gdyż zdecydowana większości rozgrywek jest zawieszona.

Kolejny atut niewątpliwie obstawiania sportów wirtualnych jest następujący. Typerzy w stosunkowo szybkim czasie mogą zarobić sporą gotówkę. Wynika to z tego mecze trwają zdecydowanie, krócej niż ma to miejsce w rzeczywistości.

Bukmacher STS wyszedł swoim graczom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną każdemu typerowi: „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”. W ramach tej akcji, każdy gracz w przypadku przegranej może liczyć na zwrot gotówki.

Trzeba jednak mieć na uwadze,że chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie gracz musi się do niej zapisać poprzez wykonanie dwóch prostych czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Po czym obowiązkowo trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”.

Cashback na sporty wirtualne.

Po spełnieniu powyższych warunków graczowi pozostaje już wyłącznie obstawienie meczy. W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady zarówno SOLO i AKO. Obowiązkowo kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.90.

Gracz ma prawo wyłącznie oddawać typy wyłącznie na zdarzenia ze sportów wirtualnych. Oferta bukmachera STS jest dosyć bogata, ponieważ typerzy mogą oddawać obstawiać, na takie dyscypliny jak piłkę nożną, tenis, koszykówkę, wyścigi koni i psów. Poza tym użytkownicy mogą oddawać typy rożnego rodzaju, jak m.in. zwycięzcę meczu, rozmaite zakłady związane z bramkami, handicapy albo dokładne wyniki.

betclic bonus na euro 2020
Legalny bukmacher Betclic bonus na Euro 2020

Promocją objęty jest wyłącznie pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki. Jeśli okaże się on wygrany, to super. Cała kwota trafi na konto gracza. Natomiast w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki.

Kod promocyjny w STS.

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny już na sam początek, który skierowany jest do nowych graczy. W skład niego wchodzi chociażby bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN.

Na kolejne środki każdy gracz może liczyć już po dokonaniu swojego pierwszego depozytu. Bowiem na konto gracza trafi bonus równowartości wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne dopiero w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Pamiętać trzeba, że obecnie mecze można obstawiać wyłącznie przez internet. Przyczyna tego jest bardzo prosta. A mianowicie wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button