Premia do 50 PLN dla graczy na KSW 53 od STS

Po dłuższej przerwie wracamy z galą KSW 53. W dodatku typerzy, którzy zaczną obstawiać mecze z te imprezy mogą liczyć na dodatkowe środki poza wygraną. Bowiem na konto użytkowników może trafić do 50 PLN.

50 PLN dla graczy na KSW

50 PLN dla graczy na KSW

Nie da się ukryć, że na ten moment czekał każdy fan konfrontacji sztuk walk w Polsce. Śmiało można powiedzieć, że emocji w środowy wieczór nie zabraknie. Tym bardziej, że przed nami chociażby, takie walki, jak Mańkowski vs Wrzosek, Drwal vs Bieńkowski, Grzebyk vs Jakubiev, czy wspomniana walka pomiędzy Gamrotem z Parke.

To sprawiło, że bukmacher STS wyszedł z inicjatywą promocyjną „Ekstra 50 PLN na KSW”, w której gracze oprócz wygranej gotówki mogli liczyć extra środki. Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać, poprzez wykonanie dwóch czynności:

  • zalogować się na swoje konto na www.STS.pl
  • kliknąć w przycisk „Weź udział” znajdujący się w zakładce promocyjnej „Ekstra 50 PLN na KSW”

Większe wygrane na KSW 53.

W ramach oferty promocyjnej kwalifikacją się zakłady AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z gali KSW 53
  • typy mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, ale muszą zostać rozliczne do 12 marca do godz. 03:00
  • zdarzenia z oferty przedmeczowej i „na żywo”
  • minimalny kurs całkowity kuponu to 1.85
  • stawka zakładu nie może wynosić mniej niż 20 PLN
euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

Gracze, których kupon okazał się wygrany poza wygraną gotową otrzymają premię. Na ich konta trafi bonus o wartości 50% stawki.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS:

Legalny Bukmacher STS oferuje wszystkim graczom specjalny bonus powitalny, w którym to na sam start można otrzymać darmowe środki o łącznej wartości 1229 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z bonusów powitalnych koniecznie musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za dokonanie rejestrację
  • premię równowartości dokonane pierwszej wpłaty, aż do 1200 PLN.

Poza tym nie można zapominać o innej usłudze bukmachera STS Polska. A mianowicie Betgames, a dostępne są tam chociażby, takie gry jak poker. W dodatku można w niego grać legalnie i to za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button