Promocja Misja Europa w Betclic. 60 PLN dla każdego gracza

Bukmacher Betclic online oferuje wszystkim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną na piłkarską Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Typerzy poza wygrana gotówką mogą przecież liczyć na dodatkowo środki, nawet o wartości 60 PLN.

Bonus za obstawienie meczy dla typerów

Bonus za obstawienie meczy dla typerów

Trzeba zaznaczyć, że ciekawych konfrontacji w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, ponieważ przez nami przecież takie mecze, jak m.in. Bayern Monachium vs Atletico Madryt, Real Madryt vs Szachtar oraz Lech Poznań vs Benfica.

Użytkownik, który chce wziąć udział w akcji „Misja Europa” trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana akcja dostępna jest graczom do 22 października 23:59.

Bonusy bukmacherskie na Ligę Mistrzów i Ligę Europy 2020:

Dopuszczone przez bukmachera Betclic w akcji promocyjnej „Misja Europa” są kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe, których stawka minimalna nie może być mniejsza niż 20 PLN. A poza tym kupon musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy
  • zdarzenia przedmeczowe i LIVE
  • kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50
euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

Gracze, których zakłady spełniają powyższe warunki promocji oraz zostały rozliczone, jako wygrane mogą liczyć na dodatkowe środki. Wysokość przyznanej premii wynikać będzie wyłącznie z tego ile kuponów zostało rozliczonych, jako wygrane:

  • 2 wygrane zakłady – 20 PLN
  • 3 wygrane zakłady – 40 PLN
  • 5 wygranych zakładów – 60 PLN

Darmowe środki na kontach graczy znajdą się w dniu 23 października.

Bonus powitalny w Betclic Polska do 550 PLN na start

Bukmacher Betclic online w ramach swojego pakietu powitalnego oferuje wszystkim typerom bezpieczny zakład. Gracz, który chce skorzystać z Cashbacka obowiązkowo musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak kupon okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot całej stawki za jaką został zawarty kupon. Maksymalnie każdy użytkownik może liczyć nawet na 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button