Top 3 firmy bukmacherskie na 2022 rok

Analizujesz, czy warto zdecydować się na najbardziej popularne podmioty hazardowe, które obecnie funkcjonują na terenie Polski? Pod wieloma względami to będzie dobry krok. W pierwszej kolejności warto zaznaczyć, że najlepsze firmy bukmacherskie (które zaraz zostaną przez nas opisane) są w 100% legalne. Co jeszcze można śmiało napisać na ich temat? Co istotnie dobrze byłoby wybrać?

Betfan

Ten podmiot hazardowy jest nie tylko legalny. Ok, może to dość młoda firma bukmacherska, która działa na naszym rynku, ale już ma grono zadowolonych graczy. Z czego mogą zaś na co dzień korzystać Klienci? Jeśli w czasie rejestracji wpiszesz odpowiedni kod promocyjny, to potem zgarniesz wiele bonusów. Co konkretnie jest oferowane na co dzień przez tego bukmachera? M.in. to cashback do 600 PLN. Jakie są zasady, aby z niego skorzystać? Poza zarejestrowaniem konta oraz wpisaniem kodu promocyjnego, trzeba także wpłacić pierwszy depozyt. Ogólnie końcowa suma zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Maksymalny bonus to zaś 600 PLN. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej promocji, to wejdź na https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie i odwiedź zakładkę „PROMOCJE” (znajduje się ona na górze).

Co ponadto oferuje na co dzień bukmacher internetowy Betfan? To także zakład bez ryzyka. A jeśli z niego skorzystasz, to będziesz mógł zagrać swój kupon (bez żadnych obaw) za równo 70 PLN. Myślisz, że to wszystko? Jesteś w błędzie… Wszak możesz jeszcze liczyć na podwojenie kolejnej wpłaty do bukmachera Betfan. Ta firma hazardowa oferuje zaś atrakcyjny bonus wynoszący 100% do 1000 PLN.

STS

Gdzie jeszcze warto być aktywnym użytkownikiem? Jeśli zamierzasz w 2022 roku założyć gdzieś konto, to nie powinieneś ominąć tego bukmachera online. Czym cechuje się STS? Warto wiedzieć, że ta firma bukmacherska także gwarantuje świetne bonusy na start. Dla każdego nowego Klienta, co jest istotne. Możesz m.in. skorzystać z bonusu bez depozytu. Nie ma tutaj żadnych „haczyków”, ponieważ ta promocja została przez nas (i nie tylko) dokładnie sprawdzona. Możesz sobie zagwarantować 29 PLN. Za zarejestrowanie konta oraz wpisanie kodu promocyjnego („BETONLINE”). Inna promocja to zaś po 20 PLN (nie tylko na sporty wirtualne, ale także na gry karciane). Co jeszcze jest oferowane przez bukmachera STS? Aktualnie najbardziej hojna promocja na start to zaś podwojenie depozytu. Wynosi ono 100% nawet do poziomu 1200 PLN.

Etoto

Coraz mocniej do głosu dochodzi również ta firma bukmacherska. Działa ona na rynku od 2011 roku. W ostatnich latach jest mocno promowana przez znanych dziennikarzy. W tym gronie są natomiast Mateusz Borek, czy Tomasz Smokowski. Podmiot hazardowy Etoto gwarantuje jedyny w swoim rodzaju bonus na rynku. Możesz bowiem zdecydować się na zrealizowanie pierwszego depozytu, za co zostaniesz hojnie nagrodzony. Wszak możesz liczyć na bonus w wysokości 200% do 200 PLN. Wystarczy tylko i wyłącznie założyć konto bukmacherskie oraz zrobić pierwszą wpłatę. Potem skorzystasz z tej promocji.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button