Typer PKO Ekstraklasy. Bonusy dla najlepszy graczy

Czas na pierwszą kolejkę po przerwie w PKO Ekstraklasie. Na tą okazję bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną „Pilkarski Jackpot”. Wszyscy użytkownicy w ramach tej akcji mogą liczyć na dodatkową gotówkę oprócz wygranej, ponieważ pula nagród wynosi, aż 35 000 PLN.

Piłkarski Jackpot w Betclic

Piłkarski Jackpot w Betclic

Z pewnością na ten moment czekał każdy kibic w Polsce, ponieważ przed nami pierwsze pojedynki w PKO Ekstraklasie po ponad dwumiesięcznej przerwie. W dodatku rozpoczynamy od mocnego „C”, ponieważ przed nami klasyk chociażby: Lech vs Legia.

W związku z powrotem na zmagania piłkarskiej w PKO Ekstraklasie bukmacher Betclic Polska oferuje specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi, w której to typerzy oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na extra premię, ponieważ pula nagród wynosi 35 000 PLN.

Wspomniana akcja dostępna jest wszystkim graczom do 29 maja do godz.18:00 i chcąc z niej skorzystać koniecznie gracz musi do niej się zapisać. Zrobić to należy poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Piłkarski Jackpot”.

Bonusy dla graczy za obstawienie PKO Ekstraklasy

Dopuszczone przez bukmachera Betclic online kupony w ramach wspomnianej akcji to wyłącznie zakłady AKO, na których obowiązkowo musza znajdować się JEDYNIE typy z dwudziestej siódmej kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy.

Podczas najbliższej serii spotkań dojdzie do rywalizacji pomiędzy:

  • Śląsk Wrocław vs Raków Częstochowa
  • Pogoń Szczecin vs Zagłębie Lubin
  • ŁKS Łódź vs Górnik Zabrze
  • Piast Gliwice vs Wisła Kraków
  • Lech Poznań vs Legia Warszawa
  • Wisła Plock vs Korona Kielce
  • Cracovia vs Jagiellonia Białystok
  • Lechia Gdańsk vs Arka Gdynia

Na każdy wcześniej wymieniony pojedynek gracz ma prawo oddać wyłącznie zdarzenia 1 lub X lub 2 [wygrana gospodarzy/gości lub remis] jak: Nie można zapominać, że obowiązkowo muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

Każdy gracz może zagrać pięć kuponów promocyjnych. Jednak nie można zapominać, że stawka każdego z nich nie może być mniejsza niz 10 PLN. Natomiast te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji specjalnej.

Gracze, których zakłady okazały się wygrane to oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na darmowe środki, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, czyli 35 000 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2020:

Wszyscy użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta online u legalnego bukmachera Betclic Polska mogą skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka, aż do 550 PLN.

Opisany Cashback będzie aktywny wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze hasło promocyjne —>>> KOD550 dla formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać, że użytkownicy, którzy posiadają konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać z Betclic TV. Dostępne są tam wydarzenia sportowe, które można obejrzeć na żywo online.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button