Zgarnij bonus w Fortunie na KSW 57.

Specjalną ofertę promocyjną na KSW 57 przygotował bukmacher eFortuna online. Wystarczy zagrać dowolny zakład, na którym będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z tego wydarzenia. A w przypadku przegranej można liczyć na pewne 30 PLN.

KSW 57: Pewne 30 PLN dla graczy za obstawienie walk

KSW 57: Pewne 30 PLN dla graczy za obstawienie walk

Trzeba śmiało powiedzieć, że gala KSW 57 będzie bardzo ciekawa, ponieważ dojdzie do kilku niezywkle emocjonujących starć. Zostaną rozegrane chociażby takie konfrontacje, jak m.in. Sowiński vs Mańkowski, Ziółkowski vs Szymański, czy też De Fries vs Kita.

Na tą okazję dostępna jest promocja u bukmachera www.eFortuna.pl, czyli „Bezpiecznik na KSW 57”,. Warto jest wiedzieć, że jest ona aktywna wyłącznie w dniu 19 grudnia. Jednak warto jest wiedzieć, że nie trzeba tam się zgłaszać, ani zapisywać.

Pewne 30 PLN na KSW 57

Promocja „Bezpiecznik na KSW 57” polega na zagraniu kuponu SOLO, AKO i MAXIKOMBI, na którym będzie znajdować się minimum jeden typ z oferty przedmeczowej na KSW 57.

Należy mieć na uwadze, że stawka zakładu musi wynosić minimum 60 PLN. W dodatku na kuponie mogą znajdować się inne typy, ale muszą one koniecznie zostać rozliczone do 21 grudnia do godziny 09:00.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

Jeśli kupon okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku, gdy typ z KSW 57 będzie rozliczony, jako przegrany to użytkownik otrzyma extra 30 PLN.

Bonus powitalny 2021 u bukmachera eFortuna

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, gdzie bonus może wynieść łaczną wartość 2230 PLN:

  • pewne 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Jednak należy pamiętać, że powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, że gracz wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button