Zwrot stawki za przegrany kupon z Ligi Mistrzów u bukmachera Betclic

Limitowaną ofertę promocyjną na zmagania w Lidze Mistrzów przygotował swoim typerom legalny bukmacher Betclic. Wystarczy zawrzeć zakład AKO, aby w przypadku przegranej otrzymać zwrot stawki.

Pewne 40 PLN na mecze z Ligi Mistrzów w Betclic

Pewne 40 PLN na mecze z Ligi Mistrzów w Betclic

Nie da się ukryć, że przed nami cztery bardzo ciekawe wieczory w piłce nożnej, ponieważ wówczas poznamy wszystkich półfinalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Przed nami przecież takie pojedynki, jak Barcelona vs Bayern, Manchester City vs Olympique Lyon, Atalanta vs PSG, Manchester City vs Lyon.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.Betclic.pl. Pamiętać warto jest, że promocja „Pewny zakład na Ligę Mistrzów” trwa od 10 do 15 sierpnia.

Bonus dla typerów na Ligę Mistrzów.

Kupon dopuszczony przez bukmachera Betclic Polska w ramach oferty „Pewny zakład na Ligę Mistrzów” musi być wyłącznie zakładem AKO o kursie całkowitym nie mniejszym niż 1.50.

Istotny aspekt tego jest taki, że na zakładzie promocyjnym musi znajdować się również ilość czterech zdarzeń. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na zmagania z Ligi Mistrzów.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

Zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku jednego błędu gracz otrzyma zwrot stawki, za jaki został zawarty kupon. Maksymalnie gracz może otrzymać 40 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska. Do 550 PLN na start dla graczy:

Każdy nowy typer, który podczas rejestracji konta u legalnego bukmachera Betclic wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 dokona aktywacji Cashbacka, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Wówczas, jeśli zakład okaże się przegrany użytkownik w żadnym wypadku nie straci gotówki. A dokładnie mówiąc otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść maksymalnie nawet 550 PLN.

Natomiast, Ci typerzy, którzy już mają konto u wspomnianego bukmachera będą mogli skorzystać chociażby z oferty „Betclic Liga”. Ta akcja polega na obstawienie meczy, a w zamian typerzy otrzymają extra środki. I to w dodatku niezależenie, jak zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button