20 000 PLN za obstawienie meczy z PKO Ekstraklasy

Limitowaną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher eFortuna za obstawianie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zagrać kupon AKO za co najmniej 5 PLN, aby móc liczyć na ekstra środki. A na pewno jest o co walczyć, bo pula nagród w promocji „Ekspert +” wynosi, aż 20 000 PLN.

Bonusy za obstawienie meczy PKO Ekstraklasy

Bonusy za obstawienie meczy PKO Ekstraklasy

Hit jedenastej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy to na pewno spotkanie w Poznaniu, gdzie Lech podejmie Legię Warszawa. Jednak ciekawie zapowiadają się inne spotkania, bo dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk, czy też Śląsk Wrocław – Warta Poznań .

Dodatkowo typując te rozgrywki na konto każdego gracza może trafić ekstra premia, bo w ramach promocji „Ekspert +” pula nagród wynosi 20 000 PLN dostępnej u bukmachera www.eFortuna.pl do 30 września do godziny 18:00.

Powrót PKO Ekstraklasy – bonusy dla typerów

Bukmacher eFortuna online w promocji „Ekspert +” dopuszcza kupony AKO, tzw. wielozdarzeniowe, na których to muszą znajdować się jedynie konfrontacje z X kolejki PKO Ekstraklasy:

  • Radomiak Radom – Cracovia
  • Wisła Płock – Piast Gliwice
  • Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin
  • Lech Poznań – Legia Warszawa
  • Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
  • Miedź Legnica – Stal Mielec
  • Jagiellonia – Korona Kielce
  • Widzew – Raków
  • Śląsk Wrocław – Warta Poznań
Bonusy za obstawienie meczy w STS

Istotne w tym wszystkim jest to, aby na każde z powyższych spotkań oddać typy jedynie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis). Dodatkowo każde zdarzenie musi być z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali wspomniane mecze to oczywiście poza wygraną gotówką otrzymają extra premię, ponieważ bukmacher eFortuna podzieli pomiędzy nimi pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Aktualny kod promocyjny 2022:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy podczas rejestracji konta u bukmachera eFortuna wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji niżej wymienionych bonusów.

Wówczas za samo założenie kont gracza otrzyma darmowe 20 PLN i to bez wpłaty własnej. A za otrzymane środki typer będzie mógł obstawiać mecze.

Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem. To sprawia, że w momencie przegranego zakładu użytkownik otrzyma zwrot stawki, nawet do 600 PLN. Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu gracz otrzyma premię równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button