Gwarantowane 100 PLN na US OPEN od bukmachera STS

Przed nami ostatni w tym roku turniej Wielkoszlemowy, czyli US Open. A z tej okazji każdy z graczy może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Ekstra 100 PLN na US OPEN” i liczyć na darmowe środki za obstawienie meczy.

Bukmacher STS rozdaje bonusy dla typerów US OPEN

Bukmacher STS rozdaje bonusy dla typerów US OPEN

Podczas najbliższych wieczorów na pewno nie zabraknie ciekawych starć podczas US Open Fokina – Fucsovics, Hurkacz – Iwaszka, Isner – Rune, Świątek – Stephens.

Dodatkowo typując tą imprezę można skorzystać z ekstra środków w ramach promocji „Ekstra 100 PLN na US OPEN” dostępnej wyłącznie do 4 września do godziny 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego zakładu.

100 PLN na US OPEN

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Ekstra 100 PLN na US OPEN” kwalifikuje kupony SOLO, ale i AKO, na których musi być minimum jedno zdarzenie pochodzące z oferty na US Open.

Typ może być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo” o kursie nie mniejszym niż 1.50, zaś kurs łączny zakłady wynosić musi 2.50.

Nowy bonus na start w STS

Kwota przyznanego bonusu uzależniona jest wyłącznie od tego, za jaką łączną kwotę gracze zagrają kupony promocyjne

  • Obrót 50 PLN = 10 PLN
  • Obrót 500 PLN = 100 PLN

Warto jest dodać, że do obrotu kwalifikują się zarówno kupony przegrane, ale i również wygrane.

Aktualny kod promocyjny w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online na sam start oferuje graczom pakiet powitalny, w którym na sam start można otrzymać premię za trzy pierwsze depozyty, aż do 1500 PLN.

Poza tym każdy pierwszy kupon kolejno z zakładów bukmacherskie, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne graczom pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button