Gwarantowane 50 PLN za obstawienie meczy

W związku z spotkaniami eliminacyjnymi do europejskich pucharów, czyli Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy bukmacher STS zmniejsza przegrane. Na konto każdego typera może trafić nawet 50 PLN.

Jak obstawiać, by mieć szansę na cashback STS?

Jak obstawiać, by mieć szansę na cashback STS?

Trzeba zaznaczyć, że przed nami bardzo ciekawe wieczorem związane z piłką nożną. Podczas najbliższych potyczek czekają nas takie mecze, jak m.in. HJK – Pilzno, Lech Poznań – Dinamo, Pogoń Szczecin – Brondby, czy też Rapid Wiedeń – Lechia Gdańsk.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher www.STS.pl i oferuje akcję promocyjną „Cashback do 50 PLN. Na Europejskie Puchary” dostępną w dniach do 19 lipca do 21 lipca do godziny 23:59. Lecz trzeba mieć na uwadze, że do powyższej akcji należy się zapisać na stronie www.STS.pl.

Extra 50 PLN za obstawienie meczy

Trzeba powiedzieć, że warunki oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Na Europejskie Puchary” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, który to koniecznie musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek dot. eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej
  • typ obowiązkowo z oferty przedmeczowej
  • kurs nie mniejszy niż 1.50
Kod promocyjny w SUperbet

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 15% wartości stawki KAŻDEGO zakładu. Najwyższa wartość na jaką może liczyć typer to nawet 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują na sam start specjalny pakiet powitalny. Chcąc aktywować niżej wymienione bonusy należy je aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że każda z trzech pierwszych wpłat jest objęta promocją. Po wpłacie użytkownik otrzyma premię, która może wynieść maksymalnie nawet 1500 PLN.

Dodatkowo każdy z pierwsze kupony z zakładów bukmacherskich, kier karcianych oraz sportów wirtualnych są objęte Cashbackiem. Dokładnie mówiąc w momencie przegranego kuponu typer otrzyma zwrot stawki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button