Fortuna najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 2230 PLN

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim nowym graczom przygotował bukmacher eFortuna. Bowiem już na sam start można otrzymać nawet 2230 PLN w formie środków bonusowych.

Bukmacher internetowy Fortuna

Bukmacher internetowy Fortuna

Na samym początku warto jest podkreślić co wchodzi w skład pakietu powitalnego, czyli bonus za rejestracje bez depozytu o wartości 20 PLN, premię równowartości wpłaty do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Warunki tej oferty są bardzo proste, ponieważ wystarczy założyć konto na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces zajmie graczom dosłownie kilka chwil, gdyż wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak imie czy nazwisko.

Bonus bez wpłaty własnej 2020:

Jednak nie można zapominać, że należy dokonać aktywacji pakietu powitalnego. A dokonać tego można wyłącznie poprzez wpisanie hasła promocyjnego –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych użytkownik otrzyma 20 PLN, które będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby ta wartość trafiła na konto gracza.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

Premia 100% za wpłatę:

Użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na extra środki. A mianowicie na konto użytkownika trafi bonus równowartości depozytu:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 1200 PLN. W zamian otrzyma taka samą wartość, ale w formie środków bonusowych.

Maksymalna wartość, na jaka może liczyć każdy to 2000 PLN.

Zwrot 100% za przegrany kupon:

Użytkownik, który dokona swojej pierwszej wpłaty będzie mógł liczyć na zakład bez ryzyka. Cashbackiem jest objęty pierwszy zakład, a może on być SOLO, AKO ale i MAXIKOMBI.

Jak okaże się on przegrany to użytkownik nie odczuje straty gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button