Gwarantowane 50 PLN za obstawienie Australian Open od STS

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom, którzy typują Australian Open oferuje bukmacher STS. Wystarczy typować dowolne zdarzenia z tej imprezy, aby liczyć na mniejsze przegrane. Na konto każdego z typerów może wrócić gwarantowane 50 PLN.

Cashback na Australian Open od STS

Cashback na Australian Open od STS

Warto jest powiedzieć, że meczy na pewno nie brakuje. Bowiem są one rozgrywane zarówno podczas turniejów pojedynczych, ale i debli. Dodatkowo może oglądać na korcie naszych rodaków, jak chociażby Igę Świątek, czy Huberta Hurkacza, a z nimi wiążemy na pewno duże nadzieje podczas to tej imprezy.

Każdy z użytkowników natomiast ma prawo skorzystać z limitowaną, w której to można liczyć na mniejsze przegrane. Akcja „Obstawiaj LIVE AO” dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 17 do 23 stycznia do godziny 23:59.

Lecz chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba do niej się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przegraniem pierwszego kuponu!

Bonus za obstawienie meczy Australian Open

Warunki wspomnianej oferty są bardzo proste i czytelne dla każdego. Bowiem promocją objęty jest każdy SOLO i AKO, który spełnia następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzić musi z oferty na Australian Open
  • typ obowiązkowo musi być z oferty LIVE
  • kurs nie może być mniejszy niż 1.50
betclic bonus na euro 2020
Legalny bukmacher Betclic bonus /betclic 2021

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 15% za każdy nie trafiony zakład. Łącznie na konto użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online wszystkim nowym graczom oferują specjalny pakiet powitalny, w którym to można liczyć na ekstra kasę w następującej postaci:

  • darmowych 29 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu
  • premię równowartości dokonanej wpłaty do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button