Gwarantowane 50 PLN na Copa America od STS

Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher STS online. Typerzy za przegrany zakład mogą liczyć na zwrot stawki. Łącznie na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 50 PLN.

Cashback na Copa America w STS. 50 PLN dla wszystkich typerów

Cashback na Copa America w STS. 50 PLN dla wszystkich typerów

W Europie obecnie rozgrywane są rozgrywki Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Natomiast za Ocanem dochodzi do rozgrywek w Copa America. W najbliższych dniach czekają nas takie starcia, jak m.in. Boliwia vs Urugwaj, czy też Chile vs Paragwaj.

Na przeciw swoim typerom wychodzi legalny bukmacher STS online, który oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Cashback na Copa America”. Chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus dla typerów za obstawienie meczy od STS:

Bukmacher STS dopuszcza wyłącznie kupony SOLO i AKO w ramach wspomnianej oferty promocyjnej. Należy mieć na uwadze, ze na zakładzie promocyjnym musi znajdować się minimum jeden typ z oferty LIVE na rozgrywki Copa America.

Kod promocyjny w SUperbet

W przypadku przegranych kuponów każdy z użytkowników może liczyć na zwrot 15% stawki. Łącznie na konto typerów może trafić nawet 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można otrzymać 29 PLN bez wpłaty za założenie konta oraz premię równowartosci depozytu do 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button