Superbet najnowszy pakiet powitalny. Bonus do 584 PLN

Jeden z nowych bukmacherów na polskim rynku, czyli Superbet oferuje na start extra pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać nawet 584 PLN. Warto jednak dodać, że nie trzeba wpisywać żadnego hasła promocyjnego, ani nigdzie się zgłaszać po te środki.

584 PLN w nowej promocji bukmachera Superbet

584 PLN w nowej promocji bukmachera Superbet

A śmiało można powiedzieć, że pakiet powitalny jest dosyć ciekawy, ponieważ składa się on z 34 PLN za rejestrację bez wpłaty, premii za depozyt do 50 PLN i tydzień obstawiania bez ryzyka.

Freebet bez depozytu na start:

Wszyscy nowi użytkownicy już na sam start mogą otrzymać pewne 34 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Wystarczy jedynie dokonać rejestracji konta na stronie www.Superbet.pl. A ten proces zajmie dosłownie chwilę, bowiem nie trzeba tam poddawać żadnych danych.

50 PLN za wpłat u bukmachera Superbet:

Wszyscy gracze, którzy dokonają swojej pierwszej wpłaty będą mogli liczyć na premię jej równowartości. Maksymalnie może ona wynieść nawet 50 PLN.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2021 bez depozytu

Pewne 500 PLN za obstawienie meczy:

Dodać jest warto, że każdy gracz przez pierwszy tydzień u bukmachera Superbet może obstawiać mecze bez żadnego ryzyka.

Po tym okresie zostanie podliczona suma za przegrane kupony i przyzna jej równowartość. Warto jest mieć na uwadze, że maksymalnie może ona wynieść nawet 500 PLN.


Bukmacher Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button