Prezent 100 zł od STS za obstawienie meczy

Emocji podczas najbliższych dni w piłce nożnej nie zabraknie, ponieważ czekają nas mecze chociażby w europejskich pucharach. A każdy typer może liczyć na gwarantowane 100 PLN od legalnego bukmachera STS.

Pucharowy bonus 100 zł od STS

Pucharowy bonus 100 zł od STS

Hit niewątpliwie spotkań w najbliższym dniach to rywalizacja pomiędzy Realem Madryt z Manchesterem City. Z drugiej strony nie można zapominać jeszcze o takich meczach, jak Villarreal – Liverpool, Roma – Leicester, Marsylia – Feyenoord.

Dodatkowo każdy typer może liczyć na darmowe 100 PLN od bukmachera STS w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 100 PLN”, a jest ona dostępna w dniach od 5 maja do godziny 23:59.

Jednak nie można zapominać, że chcąc wziąć udział w tej ofercie koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Jak odebrać 100 PLN od bukmachera STS?

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 100 PLN” wymaga od typerów zagrania kuponu SOLO lub AKO za co najmniej 20 PLN, na którym to muszą znajdować się co najmniej jedno zdarzenie dot. finału Pucharu Polski, półfinałów Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji w piłce nożnej.

Jednak nie ważne, jaki rodzaj kuponu wybierze gracz. To musi mieć na uwadze, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Kod promocyjny w SUperbet

Za pierwszy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz będzie mógł liczyć na premię o wartości 50% stawki do 100 PLN. I co istotne nie ma znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Bonus do 1640 PLN na start w STS:

Bukmacher STS wprowadza nowy pakiet powitalny dla swoich graczy, w którym to trzy pierwsze depozyty są objęty promocje. Łącznie każdy z graczy może otrzymać nawet 1500 PLN. Dlatego też o STS opinie są tak dobre, typerzy bardzo sobie chwalą tego buka.

A to nie wszystko, ponieważ pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, w którym to każdy z użytkowników może liczyć na zwrot 100% stawki do 100 PLN.

Lecz powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button