40 PLN dla typerów od Betclic

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy za obstawienie piłki nożnej mogą liczyć na zwrot 100% stawki za przegrany kupon.

Pewny Zakład do 40 PLN w Betclic

Pewny Zakład do 40 PLN w Betclic

Przed nami niezywkle ciekawy weekend w piłce nożnej, ponieważ dojdzie do kilku ciekawych potyczek. Mecze zostaną rozegrane w czołowych ligach europejskich, jak Premier League, Serie A, Bundeslidze, cczy też Serie A.

Chcąc skorzystać z oferty „Pewny zakład” koniecznie jest zarejestrowanie się do tej promocji na stronie www.Betlic.pl do 24 stycznia do godziny 23:59.

Bonus dla typerów na weekend:

Zadaniem graczy w promocji „Pewny zakład” jest zagranie zakładu AKO, na którym będą znajdować się same zdarzenie z piłki nożnej. Typy mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek, ale także i oferty przedmeczowej i na żywo. Jednak trzeba wiedzieć, że kurs całkowity nie może być mniejszy niż 4.00, zaś na kuponie muszą być co najmniej pięć zdarzeń.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2021 bez depozytu

To sprawi, że jeśli jeden z faworytów Cię zawiedzie to otrzymasz zwrot kwoty, za jaką został zawarty kupon. Może ona wynieść maksymalnie nawet 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betlic Polska 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują graczom limitowany zakład w postaci bezpiecznego kuponu. Kupon będzie aktywny jedynie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, ze zakład będzie przegrany gracz otrzyma zwrot stawki. Maksymalna wartość na jaką może liczyć to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button