40 PLN zwrotu na piłkę nożną w Betclic

Legalny bukmacher Betclic oferuje w swojej ofercie limitowaną ofertą promocyjną „Zwracamy 40 PLN”, w której typerzy w przypadku przegranej mogą liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.

Betclic zwraca do 40 PLN za przegrany kupon

Betclic zwraca do 40 PLN za przegrany kupon

Jednak trzeba mieć na uwadze, że w ramach wspomnianej oferty kwalifikują się kupony, na których muszą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Jednak zaznaczyć jest warto, że jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera Betclic jest bardzo bogata.

Poza tym dojdzie do kilku niezywkle emocjonujących pojedynków, jak chociażby Lipsk vs BvB, Grenada vs Barcelona, czy też Roma vs Inter.

Użytkownik, który chce wziąć udział w ofercie „Zwracamy 40 PLN” koniecznie musi się do niej zarejestrować na stronie www.Betclic.pl. Poza tym warto jest mieć na uwadze, że wspomniana oferta jest aktywna typerom do 10 stycznia do godziny 23:59

40 PLN dla typerów na piłkę nożną:

Promocja „Zwracamy 40 PLN” polega na zagraniu kuponu wielozdarzeniowego, tzw AKO, na którym będzie co najmniej pięć zdarzeń, a kurs łączny zakładu nie będzie mniejszy niż 4.00.

Jednak istotny aspekt tego jest tego, że na kuponie promocyjnym mają znajdować się same typy z piłki nożnej, które mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2021 bez depozytu

Kupon, jeśli okazał się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku jednej pomyłki użytkownik będzie mógł liczyć na odzyskanie swojej stawki. Maksymalny bonus, jaki zostanie przyznany to 40 PLN.

550 PLN na start w Betclic Polska 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują wszystkim graczom na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Bezpieczny kupon będzie aktywny wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu w przypadku, gdy faworyci zawiodą gracza to nie odczuje on w żadnym wypadku straty kasy, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button