550 PLN PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Specjalną ofertę promocyjną przygotował bukmacher BetClic. Wystarczy wpisać hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 550 PLN PLN

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 550 PLN PLN

Z tego pakietu powitalnego może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Podstawowa czynność jest to rejestracja konta. Wykonać to można jedynie online na stronie www.BetClic.pl.

Proces rejestracyjny jest bardzo prosty, ponieważ gracz musi podać dane osobowe oraz wpisać hasło i login.

Bonus 2020 od BetClic

Cashback do 550 złotych będzie jedynie aktywny wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Gracz, który posiada już swoje konto musi dokonać wpłaty i zagrać kupon.

betclic bonus na euro 2020
Legalny bukmacher Betclic bonus na Euro 2020

Na zakładzie mogą znajdować się dowolne zdarzenia z każdej dyscypliny bukmachera BetClic. Poza typy mogą to być typy przedmeczowe oraz na żywo.

Kwota całej wygranej znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że zakład został rozliczony wygrany. Jak faworyci Cię zawiedli to mała strata, ponieważ bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 550 złotych.

BetClic w Polsce legalnie

Zakłady bukmacherskie BetClic Polska oferują graczom regularnie bonusy i promocje, w których to można otrzymać darmową gotówkę za obstawienie meczy.

Dostępna jest aplikacja mobilna oraz TV BetClic, w której to użytkownicy mogą legalnie i bez opłat oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button