Mistrzowski cashback STS. 200 PLN za przegrany kupon! 2629 złotych na start dla każdego.

Przed nami weekend z skokami narciarskimi w Zakopanem. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję powitalną swoim graczom. Nowi typerzy już na start mogą liczyć na bonus 29 złotych bez wpłaty własnej, premia za depozyt do 1200 złotych oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 złotych. Pod warunkiem, że wpiszą hasło promocyjne. Znajduję się one poniżej w artykule.

STS zwrot za przegraną – 200 złotych

STS zwrot za przegraną – 200 złotych

Promocja powitalna skierowana jest to każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera STS.

Warto jest mieć na uwadze, że ta akcja dostępna jest graczom do 26 stycznia do godz. 23:59.

W pierwszej kolejności typer musi dokonać rejestracji konta online. Trzeba to zrobić jedynie na oficjalnej stronie bukmachera www.STS.pl. Proces zakładania konta jest bardzo prosty i nie zajmie graczowi najmniejszych problemów.

Kod promocyjny za darmo STS

Bonus powitalny będzie jedynie aktywny wtedy, kiedy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

To spełnieniu tego warunki gracz otrzyma darmowe 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Bonus do 1200 złotych na start od STS

Bukmacher STS przyznaje darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest jedynie od dokonanej wpłaty.

Na konto może wpłynąć maksymalny bonus o wartości 1200 złotych.

betclic bonus na euro 2020
Legalny bukmacher Betclic bonus na Euro 2020

Zakład be ryzyka do 200 złotych w STS

W dodatku bukmacher STS oferuje graczom pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 200 złotych. Wystarczy, że gracz zagra dowolny kupon, a w razie przegranej otrzyma zwrot całej stawki do 200 złotych.

Bukmacher STS wymaga, aby wszystkie zdarzenia zostały rozliczone do 26 stycznia do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button