Bonus bez wpłaty własnej dla każdego! Kod promocyjny u bukmachera STS 2020 za darmo.

Specjalną ofertę powitalną swoim graczom przygotował legalny bukmacher STS. Nowi gracze już na sam start mogą otrzymać chociażby darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez depozytu. Pod warunkiem, że gracz wpisze hasło promocyjne, które znajduje się poniżej w artykule.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

STS. Kod promocyjny

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera STS online.

W pierwszej kolejności gracz musi dokonać rejestracji konta na www.STS.pl. Proces zakładania konta nie zajmie graczowi żadnych problemów, a poza tym potrwa to zaledwie kilka chwile.

Użytkownik musi podać jedynie swoje podstawowe dane osobowe, jak imię oraz nazwisko.

Kody promocyjny STS za darmo:

W skład pakietu powitalnego u bukmachera STS wchodzą:

  • freebet 29 złotych bez wpłaty własnej
  • bonus do 1200 złotych za pierwszy depozyt

Chcąc skorzystać z powyższych bonusów konieczne jest wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherski i to bez żadnego depozytu.

STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

Kolejny bonus znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że wpłaci on gotówkę na swoje konto. Wówczas gracz maksymalnie może otrzymać nawet 1200 złotych:

Przykład: Typer wpłacił na swoje konto 700 złotych. Taką samą wartość otrzyma w prezencie. Razem będzie posiadał 1400 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bukmacher STS promocje i bonusy:

Warto jest mieć na uwadze, że zakłady bukmacherski STS online oferują graczom bardzo często darmowe promocje i bonusy, jak np. gracze mogą otrzymać co tydzień darmową gotówkę za obstawienie meczy.

Dodatkowo dostępna jest również aplikacja mobilna STS, czy też STS TV, w której dostępne są mecze na żywo online bez żadnej wpłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button