Kupony z tenisa bez podatku u legalnego bukmachera LvBet.

Rozkręcamy się na dobre z sezonem tenisowym. W poniedziałek 17 lutego czekają nas pierwsze spotkania podczas imprezy w Rio de Janeiro. Z tej okazji bukmacher LvBet przygotował promocję każdemu graczowi, w której to zwiększa wygrane o 14%.

Większe wygrane o 14% z tenisa

Większe wygrane o 14% z tenisa

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja dosępna jest jedynie podczas trwania turnieju w Rio de Janeiro, czyli od 17 do 23 lutego. Gracz swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze oraz wielozdrzeniowe, na których mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z turnieju w Rio de Janeiro. W dodatku typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz LIVE.

Podczas tego turnieju będziemy mogli oglądać takich zawodników, jak m.in. Thiem, Pella, Lajović czy Verdasco.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

Stawka każdemu zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony które zostały zawarte za środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% przez bukmachera LvBet pod warunkiem, że typer zagra kupony spełniające powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany.

W ramach tej oferty każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Freebet bez depozytu 20 PLN od bukmachera LvBet

Legalny polski bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN bez dokonania depozytu.

Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji, aby freebet trafił na konto gracza.

Natomiast użytkownik, który dokona dwóch pierwszych wpłat po rejestracji konta może liczyć na darmowe środki nawet do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button