Bonus do 40 PLN za obstawienie tenis u bukmachera Betclic

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom typującym tenis przygotował bukmacher Betclic Polska. Wystarczy poprawnie wytypować dwa kupony, aby poza gotówką otrzymać darmowe środki o wartości 40 PLN.

Betclic bonus na tenis – 50 PLN dla graczy!

Betclic bonus na tenis – 50 PLN dla graczy!

Obecnie znajdujemy się w środki sezonu tenisowego, gdzie to rozgrywa jest spora ilość turniejów. W tym tygodniu najlepsze zawodniczki i zawodnicy rywalizują ze sobą w Madrycie.

Na przeciw swoim typerom wychodzi bukmacher Betclic, który oferuje promocyjną „Misja tenis”, jest ona aktywna wszystkim typerom do 9 maja do godziny 23:59. Jednak trzeba mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN dla graczy za typowanie tenisa:

Zadaniem graczy w ramach promocji „Misja tenis” jest zagranie co najmniej dwóch kuponów SOLO lub AKO o kursie łącznym nie mniejszym niż 1.85, na którym będą znajdować się same zdarzenia z tenisa. Minimalna stawka każdego zakładu nie może wynosić mniej niż 1.85.

Kod promocyjny w eWinner Polska

Gracze, których co najmniej dwa zakłady okazały się wygrane to super. Bowiem poza wygraną gotówką otrzymają premię. A dokładnie na ich konta trafi bonus o wartości 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to pierwszy zakład jest ubezpieczony. Należy jednak mieć na uwadze, że trzeba koniecznie aktywować Cashbacka poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to typer nie straci gotówki, ponieważ otrzyma on bonus równowartości stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button