Misja tenis, Wygraj 3 kupony odbierz 40 PLN

Typujesz mecze tenisowe? Jeśli, tak to niewątpliwie najnowsza promocja bukmachera Betclic Polska jest prosto dla Ciebie. Bowiem wystarczy zagrać trzy kupony, aby otrzymać dodatkową premie.

Darmowy bonus za obstawienie meczy od Betclic

Darmowy bonus za obstawienie meczy od Betclic

A na pewno jest co typować z tenisa. Tym bardziej, że obecnie jest rozgrywany jeden z bardziej prestiżowych turniejów w Miami, gdzie to rywalizują zarówno Panie i Panowie.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher Betclic, który oferuje promocję „Misja tenis”, która aktywna jest typerom do 4 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy obowiązkowo się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

40 PLN dla typerów za obstawienie meczy:

Zadaniem gracz w promocji „Misja tenis” jest zagranie co najmniej trzech kuponów SOLO lub AKO, na których muszą znajdować się zdarzenia z tenisa. Typy mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo z dowolnego turnieju.

Dodać trzeba, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.80, zaś stawka wynosić musi minimum 20 PLN.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2021 bez depozytu

Gracz otrzyma premię o wartości 40 PLN pod warunkiem, że trzy kupony zostały rozliczone jako wygrane i spełniają powyższe warunki promocji.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera Betclic:

Bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim swoim graczom najnowsza promocją powitalną, w postaci zakładu bez ryzyka. Cashback będzie aktywny wszystkim graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ otrzyma zwrot 100% stawki za zagrany zakład. Maksymalnie może on wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button