20 złotych dla każdego gracza za obstawienie meczy od Fortuny.

Bukmacher Fortuna online oferuje każdemu graczowi darmowy bonus o wartości 20 złotych za obstawienie meczy. Wystarczy zagrać trzy kupony, aby otrzymać bonus i ti niezależenie od rozliczenia zakładów.

Darmowa gotówka dla każdego

Darmowa gotówka dla każdego

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto by legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał on co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do niedzieli 8 marca do godziny 17:00. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, a tym samym zapisywać.

Wystarczy zagrać trzy dowolne kupony AKO lub MAXIKOMBI, na których to muszą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej. Poza tym trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie koniecznie musi znajdować się minimum jeden typ z rozgrywek Fortuna 1 liga.

Przed nami takie pojedynki, jak chociażby Stal Mielec vs Nieciecza, Jastrzębie vs Radomiak, czy też Głogów vs Tychy.

betclic bonus na euro 2020
Legalny bukmacher Betclic bonus na Euro 2020

Każdy zakład musi zostać zawarty za minimum 20 złotych. Promocja nie jest natomiast objęty żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Bonus o wartości 20 złotych traci do każdego gracza, który zagra minimum trzy kupony spełniające powyższe warunki. Należy mieć na uwadze, że nie ma znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Kod promocyjny w Fortunie 2020

Każdy nowy użytkownik bukmachera Fortuna online może liczyć na darmowy freebet w kwocie 20 złotych i to bez dokonywania depozytu. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas zakładania konta.

Użytkownik, który dokona depozytu może liczyć natomiast na:

  • bonus do 1000 złotych
  • zakład bez ryzyka do 115 złotych

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button