„Pewny Zakład” od Betclic! Na LM i LE. 40 złotych za przegrany kupon.

Bukmacher BetClic oferuje graczom ciekawą promocję graczom na zakłady z Europejskich Pucharach w piłce nożnej. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby w razie przegranej trzymać zwrot całej stawki.

Mniejsze przegrane na zakłady bukmacherskie

Mniejsze przegrane na zakłady bukmacherskie

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Z promocji „Pewny zakład” gracze mogą skorzystać w dniach od 25 do 27 lutego do godziny 21:00. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, ze do tej akcji należy się zapisać na stronie bukmachera www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Kupon kwalifikujący się w tej akcji, to zakład:

  • wielokrotny
  • na którym musi być minimum cztery zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejsze niż 1.50
  • wszystkie typy muszą pochodzić z rozgrywek z Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy
  • zdarzenia mogą być z oferty przedmeczowej lub na żywo
euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale istotne w tym wszystkim jest to, że z akcji są wykluczone kupon zawarte za środki bonusowe.

Warto jest wiedzieć, że emocji podczas najbliższych spotkań nie zabraknie, ponieważ przed nami, takie pojedynki jak chociażby:

  • Real Madryt vs Manchester City
  • Lyon vs Juventus

Gracz, którego kupon okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku jednej pomyłki na kuponie typer trzyma zwrot stawki, która może wynieść 40 złotych.

Kod promocyjny w BetClic

Bukmacher BetClic oferuje każdemu nowemu graczowi na start pierwszy zakład bez ryzyka do 550 złotych. Ten bonus będzie aktywny wyłącznie, wtedy gdy gracz wpisze hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

Pierwszy kupon jak okaże się przegrany to typer zbytnio tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, która to może maksymalnie wynieść nawet 550 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button