Typer PKO Ekstraklasy. Darmowa gotówka dla każdego od BetClic. Pula nagród 20 000 złotych.

Pomimo, że dwudziesta siódma kolejka PKO Ekstraklasy zostanie rozegrane bez publiczności na ta serię pojedynków bukmacher BetClic przygotował promocję z pula nagród 20 000 złotych.

Darmowa gotówka na PKO Ekstraklasy

Darmowa gotówka na PKO Ekstraklasy

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze, którzy chcą się włączyć o gotówkę muszą się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Następnie pozostaje już typerom zagranie kuponu AKO, na których to mogą znajdować się wyłącznie osiem zdarzeń z dwudziestej ósmej kolejki PKO Ekstraklasy:

  • ŁKS Łódź vs Górnik Zabrze
  • Śląsk Wrocław vs Raków Częstochowa
  • Pogoń Szczecin vs Zagłębie Lubin
  • Piast Gliwice vs Wisła Kraków
  • Lech Poznań vs Legia Warszawa
  • Cracovia vs Jagiellonia Białystok
  • Lechia Gdańsk vs Arka Gdynia
  • Wisła Płock vs Korona Kielce
Kod promocyjny w BetFan

Bukmacher BetClic w ramach tej oferty kwalifikuje wyłącznie podstawowe zdarzenia, tj. „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis, które koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Każdy typer może w ramach tej oferty zagrać pięć kuponów. Stawka każdego z nich nie może wynosić mniej niż 10 złotych, zaś z oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Typerzy, którzy poprawnie wytypują rozstrzygnięcia ośmiu pojedynku dwudziestej ósmej kolejki PKO Ekstraklasy oprócz wygranej podziela pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 10 000 złotych.

Kod promocyjny w BetClic Polska 2020

Aktualne hasło promocyjne u legalnego bukmachera w Polsce – BetClic to „KOD550”. Dzięki temu pierwszy zakład jest u tego operatora bez ryzyka, aż do 550 złotych.

Jednak nie można zapominać, że bukmacher BetClic online posiada ciekawe promocje swoim graczom, w której to akcji gracze mogą otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button