Pewniak na E-sport od Fortuny. Bonus do 25 PLN dla typerów

Limitowaną ofertę na zmagania w E-sporcie przygotował legalny bukmacher eFortuna online. Wystarczy, że gracz w czasie tej akcji zagra minimum trzy kupony z tej dyscypliny, a w zamian otrzyma darmowy bonus. Środki trafią na konto gracza i to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus na E-sport za darmo

Bonus na E-sport za darmo

Obecnie E-sport przeżywa prawdziwy „boom” typerski. Wynika to z tego, że korona wirus mocno dotknął Świat sportu i tym samym oferty bukmacherów są bardzo ubogie.

Na przeciwko graczom wychodzi bukmacher eFortuna online, który to przyznaje darmowe bonusy za obstawienie meczy w ramach promocji „E-sportowy pewniak”. Ta akcja dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59. Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani tym samym się zapisywać.

Promocja „E-sportowy pewniak” polega na obstawieniu E-sportu. W ramach tej, akcji kwalifikują się kupony SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których to mogą znajdować się zdarzenia z wyżej wymienionej dyscypliny.

Stawka każdego zakładu nie może wynosić mniej niż 10 złotych, ale z oferty wykluczone są automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Podczas najbliższych dni gracze będą mogli typować, takie gry jak: Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

euro 2020 bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Bonus za darmo 2020 bez depozytu

Bonus na E-sport za darmo od Fortuny

Wystarczy, że gracz zagra przynajmniej trzy kupony, które spełniają powyższe warunki promocji, a w zamian gracz otrzyma bonus, który maksymalnie może wynieść nawet 25 złotych. Warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują graczom pakiet powitalny, a tam na start można otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • premię za depozyt do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna opcja, aby to zrobić.

Przypomnieć należy fakt, że obecnie gracze mogą obstawiać wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne u bukmacherów są pozamykane.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typy bukmacherskie Euro 2020

Back to top button